הסוכנות מתמחה בייצוג שחקנים, יוצרים, תסריטאים, במאים

 צלמים, סופרים ומחזאים בתחום הקולנוע, טלוויזיה ,הפרסום והתיאטרון,

הייצוג נעשה מול גופי השידור, משרדי ההפקה, חברות הפרסום והמפרסמים, תאטראות ועוד 

בתחומים: סרטים, סדרות, תוכניות, הצגות, הרצאות, קריינויות, סרטי תדמית ופרסומות וכן קמפיינים.

 

בשנת 2005, בהיותי בת 29 בלבד, הקמתי את הסוכנות לאחר שעבדתי עם שחקנים, יוצרים ואמנים שנים קודם לכן,

מאז ליהקתי, קישרתי וחיברתי בין מאות שחקנים, במאים, מפיקים, מלהקים ותפקידים.

בשנת 2010, הקמתי את סוכנות הקריינים "קולאז׳ קריינים" שהיא הסוכנות המובילה כיום בארץ בתחום הקריינות.

בשנת 2013 הרחבתי את הסוכנות והקמתי את מחלקת היוצרים והאמנים - בה מיוצגים: במאים, תסריטאים, עורכים, צלמים, מחזאים, סופרים, מתרגמים וכל העוסקים ביצירה.

אחרי שנים של אהבה לקולנוע, טלוויזיה ותאטרון, הפכתי את האהבה מתחביב למקצוע שאני עוסקת בו מעל עשור (ומדי פעם אף מרצה בהנאה אודות התחום).

האהבה ללמוד ולהעשיר את עולמי דבקה בי, ועל כן במרוצת השנים למדתי פרסום, שיווק ,צילום ויחסי ציבור, ואף סיימתי תואר ראשון במשפטים (L.L.B), עם סיום התואר נסעתי להתמחות בסמינר בארגון הזכויות יוצרים הבינלאומי WIPO שבג'נבה. את ההתמחות במשפטים עשיתי בתחום הקניין ובדגש על קניין רוחני וזכויות יוצרים.

במהלך שנותיי כסוכנת צברתי ידע וניסיון רב בייצוג שחקנים ויוצרים מכל קשת התחומים. בניהול משאים ומתנים, התקשרויות מסחריות, סיכום חוזים, יוזמות וקשרים עסקיים ובעצם כל שנדרש באופן אישי ומקצועי לקריירת האמן, תוך ליווי, דיאלוג הקשבה לשני הצדדים - המיוצגים והלקוחות. עם המיוצגים המובילים בסוכנות אנו עובדים בניהול אישי ופרטני הממוקד מטרה לכל אמן ואמן.

 

שמחה לעסוק במקצוע שאני אוהבת ונהנית מכל רגע בעשייתי.

מזמינה אתכם להצטרף לעבודה משותפת.

 

מוזמנים ליצור עימי קשר,

דנה ליטוין

 

מחלקת היוצרים שלנו

בואו להכיר ולהתרשם ממחלקת היוצרים שלנו, בה מיוצגים בין היתר: במאים, תסריטאים, עורכי תסריט, צלמים, סופרים, מחזאים, מתרגמים ועוד

מוזמנים לפנות בייצוג של פרויקט ספציפי- יש לכם הצעה לסדרה? לסרט? לפורמט? מפיק פנה אליכם או שיש לכם הצעה על הפרק? צרו איתי קשר ואוכל ללוות אתכם בתהליך.