ימית אטיאס Yamit Atias

השכלה:

  • 2000-2003: תיכון "ויצו" לאמנויות חיפה – מגמת תיאטרון. (יגאל אבן אור, אברהם דנא )
  • 2008-2011:  לימודים בבית הספר הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי".
  • 2012: "שקט מצלמים רעש" ( רם נהרי, רני סער, דרור סבו ,דובר קוסשוילי.)
  • 2012-2013: לימודי משחק מול מצלמה - רותי דייכס.
  • 2014-2015: כתיבת סדרות דרמה לטלוויזיה ודמטורגיה - אסף ציפור. (סדנאות הבמה, אונ' ת"א)
  • 2018 - הפקולטה לניהול: אוניברסיטת ת"א, ניהול מוסדות תרבות ואומנות.

כשחקנית בתיאטרון :

  • זוכת מלגות: אלי ליאון  2008 .ניורה ושמואל רודנסקי 2008.עדנה פלידל 2009 .דיוויד מרסר 2010. נאווה שאן 2011.
  • "דוניה רוסיטה הרווקה"/ לורקה – דוניה רוסיטה , בימוי: נויה לנצט ל"תיאטרון חיפה".
  • "פשעי הלב"/ בט הנלי – צ'יק , בימוי :יפים קוצ'ר.
  • "בוץ"/ קאריל צ'רצ'יל - איש עסקים יפאני+ נל +מיי + מייויס. בימוי: ג'ורג' מיליטאננו.
  • "תמונות ציד מבוואריה תחתית"/ מרטין שפר- ברברה, בימוי: רן שחף.
  • "ילדי השמש"/ גורקי- אניוטה, בימוי: סלבה מלצב.
  • "מלה-סקאלה ועד נאפולי", בימוי: אילן שטורם-ערב אריות ואופרטות איטלקיות. (מוסיקלי)
  • "סינדרלה"/ אורי אוריין עיבוד עפ"י הסיפור- אחות רעה בימוי:עידו רוזנברג. (חנוכה 2011)
  • "גברתי הנאווה"/ מחזמר מאת ג'ורג' ברנרד שואו – להקה  בימוי: עידו רוזנברג.
  • "רווקים ורווקות"/ חנוך לוין- בולבה ,בימוי: אלדד זיו.
  • "שלוש מסיבות"/ אלן אייקבורן- מריון, בימוי: גילי אמיתי.
  • "פרק ב' " / ניל סיימון- ג'ני מאלון, בימוי: מורדי גרשון ל"תיאטרון הספריה".
  • "מרוב אהבה"-ערב ממערכוניו ושיריו של יוסי בנאי בימוי: עידו רוזנברג ל"תיאטרון הספריה".
  • "חיפזון וזהירון"/מאיה בר מוחה גוזלי–טופי, בימוי: עופר שפריר לHOT VOD young. (חנוכה 2012)
  • "דץ והכבשה שושנה"/משה דץ - הכבשה שושנה.

כבמאית /מפיקה בתיאטרון:

  • "חומר למחשבה"/ גיתית פישר – מופע נונסנס – ל"תמונע" - במאית שותפה  + שחקנית באנסמבל.
  • "הדבורה מאיה" –פליפ הצרצר- בימוי טליק ניניו ל"ערוץ הופ" + "איוונט פרו". (חנוכה 2013)
  • "מתחיל בבום נגמר בטראח"/ שלומית כהן אסיף – גברת שושני, בימוי: עירד רובינשטיין ל"תיאטרון גושן".
  • "רובינזון קרוזו באי" /איתי שגב עפ"י דניאל דפו ,בימוי: אוהד שגב– מפיקה בפועל. (חנוכה 2014)
  • "מיקה שלי"/ גדי ענבר ובבימויו  ל"בית צבי"- ע.במאי+ ניהול הפקה.
  • "כל הכבוד!" /יעל טל ובבימויה ל"פסטיבל עכו" 2015 זוכת פרסי האנסמבל, השחקן והכתיבה- מפיקה בפועל.
  • "צורה לאהבה"/ניל לאביוט בימוי יוסי צברי ל"תיאטרון הספריה". ע.במאי + ניהול הפקה.
  • "האסופית"/ל.מ מונטגומרי עיבוד סמדר שיר ומשה קפטן בימוי: משה קפטן .ע.במאי (חנוכה 2015)
  • "חתול תעלול"/ דר.סוס בימוי: רוני פינקוביץ/ ל"תיאטרון המדיטק חולון" ע.במאי + ילדה/ דבר 2.
  • "עפיפונים"/עידו ריקלין ובבימויו ע"פי הרומן מאת רומן גארי ל"תיאטרון באר שבע". ע.במאי.
  • "הכוכבים של סבא" /דפנה אנגל בימוי :משה קפטן ל"תיאטרון השעה". ע.במאי.
  • "אוויטה" /טים רייס בימוי: משה קפטן ל"הבימה". מנהלת הפקה.
  • "בוסתן ספרדי"/ יצחק נבון בימוי: צדי צרפתי ל"הבימה". מנהלת הפקה.
  • "מותק של פסטיבל 9"/שגית אמת ויפעת זנדני. בימוי: אבישי בן גל .במאית משנה. (חנוכה 2016)
  • "בוא תכיר את אבא"/אלן אייקבורן בימוי: מולי שולמן ל"תיאטרון באר שבע". במאית משנה.
  • "חברה שואלת" מופע מקורי על נשיות זוגיות ואהבה. יוצרת ובמאית. (גלריה חנינא 2017)
  • "עשר שניות" /איגור באוארשימה. במאית. (בית צבי 2017)
  • "המכשפה שלא רצתה להיות מכשפה" /מיכל רוט ועופר בורשטיין ל"תיאטרון פסיק"– במאית. (חנוכה 2017)
  • "פרפרים הם חופשיים"/ לאונרד גרש. בימוי: אלדר גרויסמן גוהר – ע.במאי. (תיאטרון בש 2018 )
  • "האפקט"/לוסי פרבל. בימוי : כפיר אזולאי – ע.במאי. (תיאטרון בש 2018)
  • "כפולה המופע"/ רז יובן . בימוי : אלדר גרויסמן גוהר. במאית משנה.(ערוץ קידס ישראל 2018)
  • "כלוב העליזים"/ ז'אן פוארה. בימוי: רפי ניב. ע.במאי. (תיאטרון בש 2018)

קולנוע/ טלוויזיה / אינטרנט:

  • "העגלה"-סרט מגמת קולנוע זוכה פרס הרצל הזהב ,"תיכון יגאל אלון" בימוי תומר לישצ'ינסקי.
  • "סיפורים בעלמה"- עלמה - סרט מגמת קולנוע "תיכון ראשונים" הרצליה בימוי ניצן עמית.
  • "לוסי לו"- קליפ מוסיקלי ללהקת "סוכרזית" לוסי לו- בימוי לירן וילר לערוץ המוסיקה - 24 .
  • "אדו"/ אפרת הדדי חקון- תסריט ובימוי ל"פסטיבל צרכים מיוחדים ירושלים"- ע.במאית + מפיקה.
  • "מעצר בית"/עומרי דוד כתיבת ובימוי ,פרויקט גמר "מכללת ספיר" החוג לקולנוע - ע.במאי + מפיקה.
  • "מותק של פסטיבל יוצאים לדרך הסרט" בימוי :זוהר רבינוביץ'. במאית משנה.
  • "שעת סיפור פפיון" איציק וגליה פטילון ל"ערוץ הופ"("צפרדי וקרפד", "איתמר מטייל על הקירות") במאית.
  • "תותית" /גיתית פישר ואושרית סרוסי . בימוי: דן מסר.

מחלקת היוצרים שלנו

בואו להכיר ולהתרשם ממחלקת היוצרים שלנו, בה מיוצגים בין היתר: במאים, תסריטאים, עורכי תסריט, צלמים, סופרים, מחזאים, מתרגמים ועוד

מצטרפים חדשים למחלקת היוצרים: 

יאיר ולר - במאי ותסריטאי 

עינת ויינבוים - תסריטאית, קופרייטרית ועיתונאית

קארין טפר - שחקנית ותסריטאית